Ballina AKTUALE Nesër fillon gjysmëvjetori i dytë në të gjitha shkollat në Bujanoc

Nesër fillon gjysmëvjetori i dytë në të gjitha shkollat në Bujanoc

139
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nesër fillon mësimi në të gjitha shkollat nën kushtet e parandalimit të COVID-19, duke i rrespektuar masat dhe oraret e mëherëshm, në të gjitha shkollat e Bujanocit.

Oraret mendohet se dot jenë të ngjashëme sikur ato të marrura gjatë muajit Shtator./BujanociNet/

---- ----
----
----- ----
-----