Ballina Showbiz Nesër bëhet nuse, shikoni çka po bën sot Pajtesa

Nesër bëhet nuse, shikoni çka po bën sot Pajtesa

77
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fiona Gllavica është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës, përcjell ORAinfo.

Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.

Pajtesa nesër do të martohet dhe do të bëjë dasmë.

E duket që sot janë mbledhur familja dhe po ajo po i kalon me ta natën e fundit të beqarisë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----