Ballina Lajme Bota/Rajoni Nënë e tre fëmijëve/ Kush ishte trajnerja që vdiq në helikopterin e...

Nënë e tre fëmijëve/ Kush ishte trajnerja që vdiq në helikopterin e Kobe Bryant (FOTO)

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

38-vjeçarja Christina Mauser është prej personave që vdiqën pas rrëzimit të helikopterit të yllit të NBA, Kobe Bryant.

Ajo kishte 3 fëmijë dhe ishte trajnere bejsbolli. Në një postim në rrjetet sociale, bashkëshorti i saj Matt Mauser shprehu dhimbjen për humbjen e gruas, duke shtuar se ishte i frikësuar për të ardhmen e fëmijëve, të cilët do të rriten jetimë.

“Ajo ishte e jashtëzakonshme”, tha Matt për nënën e tre fëmijëve.

---- ----
----
-----
-----