Ballina Showbiz Nënë e dy fëmijëve, por Ryva po duket si 15 vjeҫare me...

Nënë e dy fëmijëve, por Ryva po duket si 15 vjeҫare me paraqitjen e fundit

115
SHPËRNDAJE

Tottenhami po e transferon lojtarin e njohur?

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Tottenhami po e transferon lojtarin e njohur?

-----