Ballina LifeBizare Nënë e dy fëmijëve, ja pse kjo femër po çmend meshkujt (Foto)

Nënë e dy fëmijëve, ja pse kjo femër po çmend meshkujt (Foto)

58
SHPËRNDAJE

34-vjeçarja Alena Kravchenko nga Ukraina është një prej femrave me flokët më të gjatë në botë. Ajo ka nisur t’i rrisë flokët që prej moshës 5-vjeçare dhe sot ato arrijnë deri te këmbët. Nëna e dy fëmijëve ka treguar se i lan flokët 2 herë në javë, proces ky që zgjat mbi 1 orë.

Alena pretendon se merr dhjetëra propozime martese nga burra në internet që ofrojnë të udhëtojnë jashtë vendit vetëm për ta parë atë, megjithatë 34-vjeçarja tha se ajo zakonisht qesh me kërkesa të tilla. Alena është nënë e dy fëmijëve binjakë 7-vjeçarë.