Ballina Showbiz Nëna i përgatiti Teutës sarma vegane, shikoni reagimin që bëri ajo

Nëna i përgatiti Teutës sarma vegane, shikoni reagimin që bëri ajo

55
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se nëna e saj i ka gatuar sarma vegane dhe kjo gjë e ka bërë të lumtur Teutën./ORAinfo/

---- ---- ----
-----