Ballina Showbiz Nëna e sfidon Rita Orën me trupin e saj, kaq joshëse duke...

Nëna e sfidon Rita Orën me trupin e saj, kaq joshëse duke në bikini

65
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, së bashku me prindërit e saj, Verën dhe Besnikun, tash e sa ditë po shijojnë pushimet në Malibu.

Nga pushimet ata publikuan disa fotografi të veçanta, ku shihen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Sot, Vera publikoi disa fotografi, në njërën nga to, ajo dhe Rita shfaqen me bikini.

Të dyja duken shumë tërheqëse në pozat me bikini, por vëmendja më e madhe shkon te Vera, e cila përkundër moshës, gëzon linja perfekte trupore.

“Familja nuk është vetëm një gjë e rëndësishme, është gjithçka”, shkroi Vera krahas fotografive.

---- ----
----
----- ----
-----