Ballina Showbiz Nëna e Ritës publikon foto me bikini, i “çmend” të gjithë me...

Nëna e Ritës publikon foto me bikini, i “çmend” të gjithë me format e saj

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo ka linja përfekte.

Nëna e këngëtares me famë ndërkombëtare, Rita Ora, shpesh ka rrëmbyer vëmendjen e mediave po aq sa e bija. Vera Ora kësaj here ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj “Instagram” ku shihet me bikini.

Ajo përmes këtij imazhi ka rrëmbyer vëmendjen maksimale të të ndjekësve të saj, shkruan rtv21.tv. “Vera ime filloi tani! Mos harroni që ta jetoni jetën tuaj, e jo të dikujt tjetër .. kështu që gëzohuni!

“Ji i sigurt dhe kujdesu për trupin tënd!”, ka shkruar ajo mbi fotografinë e publikuar.

Vera kishte mposhtur kancerin para disa vitesh, kështu duke u bërë edhe një shembull i të gjithë atyre grave të prekura nga kjo sëmundje.

---- ---- ----
-----