Ballina Sport Nëna e Neymar lidhet me një adoleshent, por dalin fakte tronditëse (FOTOT)

Nëna e Neymar lidhet me një adoleshent, por dalin fakte tronditëse (FOTOT)

197
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vetëm pak ditë më parë, diçka shumë interesante ndodhi me nënën e Neymar. Nadine Goncalves, para pak kohësh u nda nga burri i saj, i cili njëkohësisht ishte edhe babai i sulmuesit të PSG-së, teksa nuk vonoi të gjente edhe partnerin e ri, një 22-vjeçar.

Megjithatë, disa nga marrëdhëniet e tij të fundit kanë dalë në dritë.

----

Mësohet se ai kishte një lidhje edhe me kuzhinierin e Neymar. Sipas “Extra” dhe “Lance”, i riu që ka rënë në dashuri me Nadine Gonçalves është biseksual. Po ashtu, atij i është zbuluar një lidhje trepalëshe me Hans Madrid, Raphael Stemberg dhe Irinaldo Oliver.

Neymar dha bekimin e tij duke i komentuar: “Bëhu mami e lumtur, të dua”.

----- ----