Ballina Showbiz Nëna e Adelinës sfidon edhe vajzën e saj, shfaqet si një zonjë...

Nëna e Adelinës sfidon edhe vajzën e saj, shfaqet si një zonjë e rëndë në pamjen e fundit

79
SHPËRNDAJE

Guardiola thyen heshtjen, tregon a do t’i bashkohet Messit në Barcelona

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Përveç Adelinës, është edhe familja e saj është shumë e komentuar në publik.

Sot, motra e saj Diana ka postuar një foto të nënës.

E nëna e Adelinës duket se po e sfidon edhe vajzën e saj me pamjen./ORAinfo/

Guardiola thyen heshtjen, tregon a do t’i bashkohet Messit në Barcelona

-----