Ballina Showbiz Neca vishet me ‘shallavare’ në punë, kaq bukur po duket sot

Neca vishet me ‘shallavare’ në punë, kaq bukur po duket sot

106
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës ku shihet e veshur me shallvare.

Edhe kësaj radhe, Neca po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----