Ballina Showbiz Neca vishet me komplete, do ta ‘shkri’ burrin e saj me këtë...

Neca vishet me komplete, do ta ‘shkri’ burrin e saj me këtë pamje

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----