Ballina Showbiz Neca shfaqet nga vendi i punës, befason me veshjen e saj

Neca shfaqet nga vendi i punës, befason me veshjen e saj

39
SHPËRNDAJE

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës ku po duket e veshur me shumë stil./ORAinfo/