Ballina Showbiz Neca shfaqet me fustan të shkurt e shumë provokues, vjen reagimi i...

Neca shfaqet me fustan të shkurt e shumë provokues, vjen reagimi i papritur nga Learta

71
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e ulur në krevat e veshur me fustan të shkurt dhe shumë provokues.

Kësaj pamje nuk i ka rezistuar as kunata e saj, Learta e cila i ka komentuar me fjalë të ëmbla.

“Oooo ylll t’kam tyy”, ka qenë komenti i Leartës në foton e kunatës së saj, duke i dërguar edhe disa zemra. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----