Ballina Showbiz Neca pa pikë grimi, do të befasoheni me pamjen e saj

Neca pa pikë grimi, do të befasoheni me pamjen e saj

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto pa grim, por edhe e tillë po duket mirë./ORAinfo/

---- ----
-----