Ballina Showbiz Neca nuk do të gatuajë, shikoni ҫfarë bën kur vjen koha e...

Neca nuk do të gatuajë, shikoni ҫfarë bën kur vjen koha e drekës

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se ka dalur të hajë drekë jashtë.

A thua Neca nuk është e mirë në kuzhinë!?/ORAinfo/

---- ---- ----
-----