Ballina Showbiz Neca niset për punë, është veshur si të ishte ‘adoleshente’

Neca niset për punë, është veshur si të ishte ‘adoleshente’

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës ku shihet e veshur me një stil të thjeshtë.

Edhe sot ajo po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
-----