Ballina Showbiz Neca na prezanton me prindërit e saj, vëmendjen merr nëna e saj...

Neca na prezanton me prindërit e saj, vëmendjen merr nëna e saj si vajzë e re

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me prindërit e saj të cilët qenkan të ri në moshë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----