Ballina Showbiz Neca me burrin në dasmë, me këtë fustan të ngushtë tregon trupin...

Neca me burrin në dasmë, me këtë fustan të ngushtë tregon trupin si ‘peshk’

185
SHPËRNDAJE

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit dhe tani, Neca është një emër shumë i përfolur.

Janë paraqitjet e saj përherë me shumë stil ato që po e bëjnë të jetë në qendër të medieve rozë e të publikut, përcjell ORAinfo.

Sot ajo ka shkuar në një dasmë bashkë me burrin e edhe kësaj here ka vendosur të duket tejet e veçantë.

Me këtë fustan të gjatë e të ngushtë, Neca vuri në hap trupin e saj si peshk./ORAinfo/

-----