Ballina Showbiz Neca ‘kopjon’ Leartën, shikoni çfarë ndryshimi ka bërë në pamje

Neca ‘kopjon’ Leartën, shikoni çfarë ndryshimi ka bërë në pamje

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca Tërnava është tashmë një perosn shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë fillimisht e njohur si kunata e Learta Jakupit e më vonë paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse e plot stil e kanë bërë edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Neca tani ka bërë për vete shumë ndjekës edhe në Instagram dhe për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar t’i zgjasë flokët e këtë e ka bërë edhe Learta pak ditë më parë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----