Ballina Showbiz Neca i vesh njësoj dy vajzat për Bajram, kaq të ëmbla po...

Neca i vesh njësoj dy vajzat për Bajram, kaq të ëmbla po duken ato

79
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca është kunata e Learta Jakupit, e cila tashmë është shumë e njohur.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se i ka veshur të dy vajzat njësoj me ngjyrën e kuqe./ORAinfo/

---- ---- ----
-----