Ballina Showbiz Neca dhe Egzona vishen në shallvare të njëjta, por shikoni cilës po...

Neca dhe Egzona vishen në shallvare të njëjta, por shikoni cilës po i rri më bukur

37
SHPËRNDAJE

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur, ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku që të dyja posedojnë me mijëra ndjekës.

Sot, ato kanë publikuar një foto ku shihet se janë veshur të dyja në shallvare të njëjta dhe po duken njëra më bukur se tjetra./ORAinfo/

-----