Ballina Showbiz Neca bën grimin më të bukur sot, ia ‘kalon’ edhe Egzonës me...

Neca bën grimin më të bukur sot, ia ‘kalon’ edhe Egzonës me këtë pamje

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ato janë shoqe të mira dhe kalojnë shumë kohë bashkë.

Egzona Muqiqi dhe Neca Tërnava janë dy emra shumë të njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ato menaxhojnë bashkë një dyqan me veshje elegante për femra që e kanë quajtur, ‘Goddes Exclusive’.

Që të dyja janë shumë aktive në rrjete sociale ku edhe tregojnë kohën që kalojnë bashkë.

Sot Neca ka publikuar një pamje në të cilën shihet se është veshur dhe rregulluar tejet bukur.

Me këtë pamje ajo ia ka ‘kaluar’ edhe Egzonës./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----