Ballina LifeBizare Në zemër të Tiranës/Vjen dyqani më i ri MIA Organic me produkte...

Në zemër të Tiranës/Vjen dyqani më i ri MIA Organic me produkte 100% Bio

158
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një lajm i mirë për kryeqytetasit; një dyqan i ri MIA Organic me produkte 100% Bio po vjen në zemër të Tiranës.

Mia Organic 2 do të hapet të hënën në zonën e Bllokut! Market me prodhime organike dhe ushqim i përgatitur në çast për njerëzit në lëvizje!

Mia Organic ka hyrë në dy vitesh prej më se dy vitesh si një dyqan që tregton vetëm produkte bio, të prodhuara në një fermë në Xhafzotaj të Durrësit.

Të gjithë konsumatorët që duan të kenë në tryezat e tyre perime dhe fruta të bahçes tradicionale, mund të porosisin në www.mia.al ose në numrin e telefonit 0697075954 nga e hëna në të shtunë 8:00 – 19:00 dhe brenda dy orësh produktet e zgjedhura do t’i kenë në shtëpi.

MIA Organic ka si objektiv të sjellë pranë konsumatorit produktet më të mira natyrale dhe organike Shqiptare duke ruajtur standardet më të larta, nëpërmjet angazhimit të palëkundur për një eko-sistem të qëndrueshëm të agrikulturës tradicionale për njeriun, kafshët, bimët dhe ambientin.

Bota MIA është e përbërë nga fermerë të përzgjedhur, që çdo ditë punojnë me standardet për të sjellë në treg produktet më të mira.

---- ---- ----
-----