Ballina Lajme vendore Në veturën me targa të Bujanocit ndodhi vrasja në Prishtinë

Në veturën me targa të Bujanocit ndodhi vrasja në Prishtinë

2653
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Policia e Kosovës me anë të një njoftimi për media ka konfirmuar vrasjen e një personi në lagjen Dardania të Prishtinës. Sipas policisë, i dyshuari dhe viktima kanë qenë brenda të njëjtës veturë dhe i dyshuari nga mbrapa  ka shtënë me armë zjarri në viktimën, mashkull i cili për pasojë ka humbur jetën.

Deri më tani policia ka arritur të identifikoj të dyshuarin e mundshëm që dyshohet të jetë shtetasi huaj, i cili ka ikur nga vendi i ngjarjes, raporton Gazeta Express.

Vetura në të cilën dyshohet se ndodhi krimi ndodhet në vendin e ngjarjes.

Po ashtu brenda saj ndodhet edhe kufoma.

---- ----
----
-----
-----