Ballina Showbiz Në vaskë me…, ish-e dashura e deputetit nxjerr pamjet intime (FOTO)

Në vaskë me…, ish-e dashura e deputetit nxjerr pamjet intime (FOTO)

106
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në këto ditë karantine, Iva Aliko, ka zbuluar se është mjaft e mirë edhe në kuzhinë.

----

Por Iva, e cila njihet ndryshe edhe si ish-e dashura e një deputeti në Kosovë, nuk i zhgënjen fansat e saj.

Aliko di se si t’ua largojë mendjen nga koronavirusi, vetëm me një pozë provokuese ashtu siç vetëm ajo di.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një foto nga vaska. Iva shfaqet e gjitha e zhveshur dhe pjesët intime i ka mbuluar vetëm me shkumë.

 

----- ----