Ballina Showbiz Në superformë dhe shumë s*ksi, Ilda Bejleri ua “heq trurin” ndjekësve (FOTO)

Në superformë dhe shumë s*ksi, Ilda Bejleri ua “heq trurin” ndjekësve (FOTO)

108
SHPËRNDAJE

Moderatorja e njohur sportive, Ilda Bejleri, vijon që të jetë një nga femrat më të dashura dhe më të komentuara nga publiku shqiptar.

Por përveçse pëlqehet si moderatore, Ilda gjithashtu adhurohet nga fansat edhe për shkak të bukurisë dhe linjave të saj trupore.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku me ndjekësit nga momente të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundmi, Ilda ka publikuar një fotografi ku shfaqet në studiot e emisionit “Procesi Sportiv”.

E duhet thënë se si gjithmonë Bejleri shfaqet në superformë dhe mjaft elegante. E sigurisht që edhe fansat kanë reaguar menjëherë. Ata kanë lënë komente nga më të ndryshmet, duke e komplimentuar moderatoren seksi.

-----