Ballina Showbiz Ne shtepine e Arbana Osmanit erdhen festat

Ne shtepine e Arbana Osmanit erdhen festat

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moderatorja Arbana Osmani është tepër aktive në rrjete sociale, ku ndan vazhdimisht foto e video nga puna e përditshmëria e saj.

Ditën e sotme, Arbana ka treguar se në shtëpinë e saj kanë ardhur festat.

Moderatorja ka treguar në Instagram atmosferën e bukur të shtëpisë së saj, ku ka vendosur plot zbukurime dhe pemën gjigante me shumë dhurata poshtë saj.

Pranë pemës ka pozuar vogëlushi i saj, Joni, i cili duket tepër i lumtur nga atmosfera magjike.

“Kemi filluar te fleme te pema😊 Miremengjes dhe te diele te gezuar❤❤”- shkruan Arbana krahas fotos.

The post Ne shtepine e Arbana Osmanit erdhen festat appeared first on Lajmi Fundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Rajoni dhe Bota, informacion live.

---- ----
----
----- ----
-----