Ballina Lajme Në Serbi: 384 raste me COVID-19

Në Serbi: 384 raste me COVID-19

344
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sipas informacioneve të fundit nga Ministria e Shëndetësisë dje, gjithsej 384 raste me COVID 19 janë regjistruar në Serbi, dhe dy të tjerë vdiqën si pasojë e virusit koronar. Raporti i ri do të dalë sot në orën 3 pasdite.

---- ---- ----
-----