Ballina Showbiz Në prag të lindjes së fëmijës së dytë, Gjira shfaqet në e...

Në prag të lindjes së fëmijës së dytë, Gjira shfaqet në e bukur se kurrë

31
SHPËRNDAJE

Gjiko luan me djalin, Elita ua publikon imazhin më të ëmbël

Gjira Kajtazi është këngëtarja që para pak viteve ishte tejet aktive në skenën muzikore shqipare.

Ajo ka vendosur që t’i përkushtohet vetëm familjes së saj, përcjell ORAinfo.

Gjiko luan me djalin, Elita ua publikon imazhin më të ëmbël

Gjira tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Gjatë kësaj kohe ajo nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë dhe në prag të lindjes Gjira po duket mahnitëse./ORAinfo/

Gjiko luan me djalin, Elita ua publikon imazhin më të ëmbël

-----