Ballina Showbiz Në prag të festave, Blero publikon foton më të bukur me Afronën...

Në prag të festave, Blero publikon foton më të bukur me Afronën dhe Tarën

159
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Fejohet Shpat Kasapi, publikon foto nga ceremonia

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika janë ndër çiftet më simpatike të shoëbizit shqiptar.

Ata janë martuar para një viti dhe dasma e tyre ende është e përfolur në media, përcjell ORAinfo.

Çiftin i gjejmë shumë aktivë me postime në rrjete sociale ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Në prag të festave të fundvitit, Blero ka ndarë foton më të bukur më Afronën dhe Tarën./ORAinfo/

Fejohet Shpat Kasapi, publikon foto nga ceremonia

Postimi Në prag të festave, Blero publikon foton më të bukur me Afronën dhe Tarën u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----