Ballina Showbiz Në përvjetorin e martesës, Lola me dedikim emocionues për Dautin

Në përvjetorin e martesës, Lola me dedikim emocionues për Dautin

86
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Udhëtoi drejt Italisë, a i shkeli Ronaldo protokollet kundër COVID-19?

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo dhe Dauti kanë festuar 14-vjetorin e martesës.

E në këtë ditë të rëndësishme, Lola ka bërë një dedikim emocionues për bashkëshortin./ORAinfo/

Udhëtoi drejt Italisë, a i shkeli Ronaldo protokollet kundër COVID-19?

---- ----
----
----- ----
-----