Ballina Showbiz Në përvjetorin e lindjes, Arilena Ara ka dy fjalë për Alban Skënderaj

Në përvjetorin e lindjes, Arilena Ara ka dy fjalë për Alban Skënderaj

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Sot është një ditë speciale për Alban Skënderajn pasi feston ditëlindjen. Për 39-vjetorin e lindjes, Miriam shkroi fjalët më të ëmbla për të. Krahas fotos ku Albani shihej duke përqafuar dy fëmijët e tij, Miriam shkroi: “Mëngjesi më i ëmbël për mua. Gëzuar ditëlindjen babi më i mirë në botë. Do të duam sa të kemi frymë”.

Por një urim nuk ka munguar as nga mikja dhe kolegia e tij, Arilena Ara. Këngëtarja ka publikuar një foto të shkrepur nga klipi i këngës së tyre, që sollën pak javë më parë, ndërsa ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen për mikun tim të mirë dhe artistin e mrekullueshëm”.

/abcnews.al

The post Në përvjetorin e lindjes, Arilena Ara ka dy fjalë për Alban Skënderaj appeared first on Abc News.

---- ----
-----