Ballina LifeBizare Në “Për’puthje” nxehen gjakrat/ Marko ofendon rëndë Antonetën (VIDEO)

Në “Për’puthje” nxehen gjakrat/ Marko ofendon rëndë Antonetën (VIDEO)

169
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Përputhen vazhdon të marrë vëmendjen e publikut të të gjitha moshave. Një show i jashtëzakonshëm, jeta reale në ekran, dashuri , xhelozi, emocione, me takime që premtojnë akoma edhe më shumë.

Por,jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç duhet, dhe i tillë është edhe rasti midis Antontës dhe Markos. Biseda e tyre mesa duket është zgjeruar më shumë se në studio, kësaj radhe me ofendime dhe fyerje ndaj Antonetës.

Gjatë dialogut në studio,Marko pyetet nga Nevina(prezantuesja e kësaj rubrike)nëse ai e ka ofenduar këtë të fundit dhe përgjigjja e dhënë nga ai është se varet sesi dhe se çfarë quan ofendim.
Antoneta e shqetësuar nga ana tjetër I drejtohet Markos se “si mund ta quash fjalën ordinere përveç se ofendim”

Mesa duket inati që mbante përbrenda Marko ndaj Antontetës nuk kishte mbaruar me kaq ku,përveç fyerjes ndaj saj ai I kërkon edhe të pushojë e të mos flasë më.

Ndërhyrja e opinionisti të kësaj rubrike Olti Currit ishte në momentin e duhur duke e kritikuar dhe duke e bërë të reflektojë Markon për atë çfarë tha, ku përveç se përballë tij ka një vajzë, askush nuk mund të censurojë dikë që të shprehë mendimin e tij.

Në fund Marko braktis programin dhe vendos të mos përballet me vajzat.

Një rubrikë e tillë,ku përveç se dhuron një show të jashtëzakonshëm ,paralelisht thyen edhe tabu për shoqërinë tonë,gjë që na bën të reflektojmë mbi veprimet dhe fjalët e thëna,prandaj ka rëndësi të madhe roli i secilit prej nesh.

---- ----
-----