Ballina Showbiz Në muajt e fundit të shtatzanisë, Elita ia bën zemrën ‘mal’ vjehrrës...

Në muajt e fundit të shtatzanisë, Elita ia bën zemrën ‘mal’ vjehrrës me këtë veprim

152
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Jonida fotografohet në rrugë, a është kjo mami më me stil që keni parë?

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në një nga fotot e fundit ajo shihet me dimi dhe po duket tejet bukur.

Me këtë veprim, Elita duhet t’ia ketë bërë zemrën ‘mal’ vjehrrës së saj./ORAinfo/

Jonida fotografohet në rrugë, a është kjo mami më me stil që keni parë?

---- ---- ----
-----