Ballina Showbiz Në muajt e fundit të shtatzanisë, Arbenita Ismajli ka një kërkesë për...

Në muajt e fundit të shtatzanisë, Arbenita Ismajli ka një kërkesë për fansat

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Arbenita Ismajli dhe Fero do të bëhen prindër për herë të parë. Ky lajm qarkulloi së pari pasi dyshja zbuloi se kishin kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë pak javë më parë dhe vetëm pak ditë më pas ishte vetë modelja e cila konfirmoi thashethemet.

Ajo zbuloi se ishte në muajin e tetë të shtatzanisë dhe se do të bëheshin me një vajzë. Por mesa duket çifti ende nuk e ka vendosur se si do ta quajnë vogëlushen e tyre. Për këtë, Arbenita ka kërkuar ndihmën e ndjekësve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Krahas disa fotove të bukura që ka publikuar në Instagram, Arbenita shkruan: “Mund të më sugjeroni disa emra vajzash në koment ju lutem”. Ndjekësit kanë vërshuar në komente, duke i sugjeruar emrin “Feronita”, bashkim i emrave të tyre. /abcnews.al

 

The post Në muajt e fundit të shtatzanisë, Arbenita Ismajli ka një kërkesë për fansat appeared first on Abc News.

---- ----
-----