Ballina Showbiz Në muajin e pestë të shtatzënisë, Ariana Fejzullahu befason me pamjen

Në muajin e pestë të shtatzënisë, Ariana Fejzullahu befason me pamjen

97
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana, tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Duke qenë se njihet si një ndër femrat më me stil të estradës, Ariana po e vazhdon të njëjtin ritëm edhe në shtatzëni, përcjell ORAinfo.

Shtatzënia nuk po e pengon as të vishet në fustane të shkurtra.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet nga pushimi e veshur plot stil, e ai që mori gjithë vëmendjen është barku i saj në muajin e pestë të shtatëzënisë.

Edhe pse barku i saj ka filluar të rritet, ajo po duket tepër joshëse. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----