Ballina Arti Në luftë me sëmundjen e rëndë, reagon shkrimtarja Mira Meksi: Zemra ime...

Në luftë me sëmundjen e rëndë, reagon shkrimtarja Mira Meksi: Zemra ime ju njeh të gjithëve, më keni prekur shpirtin me solidaritetin tuaj

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Shkrimtarja Mira Meksi ka reaguar pas solidaritetit të madh që pati në media lidhur me luftën e saj ndaj një sëmundje rë rëndë.

Ndër të tjera shkruan:

“Miqte e mi, dashamires, jeni aq shume sa nuk jua permend dot emrin.

Por zemra ime ju njeh te gjitheve. Me keni prekur shpirtin me solidaritetin tuaj, me keni dhene force dhe energji per ta perballuar semundjen.

Ju jam perjetesisht mirenjohes.

Ju uroj se pari shendet dhe force njerezore ne keto kohera te zeza!

Ka drite ne fund te tunelit!

Falenderoj nga zemra Kryeministrin Rama dhe Ministren Manasterliu qe me mundesuan vijimin e trajtimit te metejshem te semundjes! Zoti me ne te gjithe!”, shkruan Meksi. (TemA)

---- ----
----
-----
-----