Ballina Lajme nacionale Në krah të vajzës dhe gruas, Kurti bën këtë urim për Vitin...

Në krah të vajzës dhe gruas, Kurti bën këtë urim për Vitin e Ri

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Sonte shënohet nata e ndërrimit të motmoteve.

Kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti ka uruar qytetarët e Republikës së Kosovës për festat fundvitit.

Ai në një fotografi së bashku me gruan, Ritën dhe vajzën Lean i ka uruar të gjithëve Vitin e Ri.

“Të gjithëve, kudo e me këdo që jeni, gëzuar Viti i Ri 2020 nga Rita, Lea dhe unë!”, ka shkruar ai.

---- ----
-----