Ballina Showbiz Në krah të Mark Frrokut, Rudina ka një urim special për…(FOTO)

Në krah të Mark Frrokut, Rudina ka një urim special për…(FOTO)

56
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj dhe partneri i saj Mark Marku kanë uruar festën e Pashkëve për të gjithë besimtarët katolikë në krah të njëri -tjetrit.

Ka qenë vetë Rudina ajo që ka hedhur foton duke përqafuar Markun, ndërsa shkruan se në këtë periudhë të vështirë duhet durim dhe kurajo.

“Gezuar Pashket te gjithëve! Durim dhe kurajo per këtë periudhë të vështirë. Me dashuri Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku”, shkruan Rudina.

 

---- ---- ----
-----