Ballina Showbiz “Në këtë jetë kemi njëra-tjetrën”, Dua Lipa surprizon motrën për ditëlindje

“Në këtë jetë kemi njëra-tjetrën”, Dua Lipa surprizon motrën për ditëlindje

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa ka surprizuar sot motrën e saj. Kjo e fundit feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim special nga Dua.

Këngëtarja ka mbledhur fotot më të ëmbla ndër vite dhe ka treguar se si kanë qenë të vogla vajzat;.

“Dita zyrtare e Rinës. 20 vite me të, gëzuar ditëlindjen zemër! Jam kaq me fat që në këtë jetë kemi njëra-tjetrën, pavarësisht gjithçkaje”, ka shkruar këngëtarja krahas postimin./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

The post “Në këtë jetë kemi njëra-tjetrën”, Dua Lipa surprizon motrën për ditëlindje appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----