Ballina Showbiz Në këtë fustan, Blerona tregon me së miri sa shumë është dobësuar

Në këtë fustan, Blerona tregon me së miri sa shumë është dobësuar

105
SHPËRNDAJE

Blerona Zeqiri është moderatorja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga fillimi u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Atë e njohim si një femër me paraqitje përherë plot stil dhe shumë tërheqëse.

Ajo se fundmi ka humbur edhe disa kilogram, duke bërë një trup që do ta dëshironte cdo femër.

E sa është dobësuar Blerona e tregon me së miri edhe ky fustan që ka veshur, i cili po i rri shumë bukur. /ORAinfo/

-----