Ballina Showbiz Në këtë fustan, Blerona tregon me së miri sa shumë është dobësuar

Në këtë fustan, Blerona tregon me së miri sa shumë është dobësuar

212
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Blerona Zeqiri është moderatorja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga fillimi u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Atë e njohim si një femër me paraqitje përherë plot stil dhe shumë tërheqëse.

Ajo se fundmi ka humbur edhe disa kilogram, duke bërë një trup që do ta dëshironte cdo femër.

E sa është dobësuar Blerona e tregon me së miri edhe ky fustan që ka veshur, i cili po i rri shumë bukur. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----