Ballina Showbiz Në karantinë me futbollistin e njohur, Oriola Marashi nxjerr foton topless, por…(FOTO)

Në karantinë me futbollistin e njohur, Oriola Marashi nxjerr foton topless, por…(FOTO)

335
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Oriola Marashit dhe futbollisti Eros Grezda po kalojnë ditët e karantinës bashkë. Modelja dhe Eros janë izoluar bashkë në Zagreb, Kroaci dhe na bëjnë zili me postimet e tyre.

----

Por, së fundmi na bëri përshtypje një veprim i modeles. Oriola publikoi në Instagram një foto topless nga karantina, të cilën me siguri e ka shkrepur Eros, por e fshiu menjëherë. Ajo e la në profilin e saj për vetëm pak minuta dhe foton e fshiu nga Instagram-i.

Tashmë fotoja e fundit e saj në Instagram është ajo e 31 marsit dhe prej më shumë se 1 muaji na mungojnë postimet e saj provokuese.

----- ----