Ballina Lajme Bota/Rajoni Në Hodonoc të Kamenices, arrestohen 4 persona për kalim ilegalisht të kufirit

Në Hodonoc të Kamenices, arrestohen 4 persona për kalim ilegalisht të kufirit

1929
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në fshatin Hodonoc, të Kamenicës janë arrestuar katër të dyshuar një femër dhe tre meshkuj, nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer veprën e cekur, duke tentuar (në këmbë) të kalojnë kufirin.

Me urdhër të prokurorit rasti kalon në procedurë të rregullt, kurse të dyshuarit pas kontrollit mjekësor janë dërguar në karantinë njoftoi policia e Kosovës./BujanociNet/

----- ----