Ballina Showbiz Në dy vjetorin e propozimit për martesë, ja çfarë dhurata i ka...

Në dy vjetorin e propozimit për martesë, ja çfarë dhurata i ka bërë Graniti guras së tij

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ata janë çifti më i komentuar.

Granit Xhaka është një nga futbollistët më të suksesshëm shqiptarë, shkruan Indeksonline.

Futbollisti i ekipit anglez Arsenal ka treguar formë të shkëlqyeshme si në klubin e tij si në fanelën e Zvicrrës.

Graniti dhe bashkëshortja e tij Leonita sot po festojnë 2 vjetorin kur futbollisti i propozoi martesë asaj.

E këtë qast lumturie për ta çifti kanë vendosur ta ndajnë me fansat në llogaritë e tyre në Instagram.

---- ---- ----
-----