Ballina Showbiz Në ditët e fundit të shtatzënisë, Almeda ndan foton e ëmbël me...

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Almeda ndan foton e ëmbël me partnerin turk

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Almeda Abazi po i shijon në maksimum ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Bukuroshja shqiptare pritet të sjellë në jetë një vajzë me bashkëshortin turk, Tolgahan Sayisman, pas djalit Efehan.

Dyshja e famshme zbuluan se do të bëhen me një vajzë përmes një feste të vogël familjare që organizuan në shtëpi. Për më tepër, Almeda dhe Tolgahan kanë zgjedhr dhe emrin e saj, Alina, ndonëse nuk ka ardhur ende në jetë.

Së fundmi, Almeda ka ndarë një imazh të ëmbël në rrjete sociale nga ditët e fundit të shtatzanisë. Ajo ka pozuar së bashku me aktorin në kopshtin e shtëpisë ndërsa mbajnë duart në barkun e rrumbullakosur.

/abcnews.al

The post Në ditët e fundit të shtatzënisë, Almeda ndan foton e ëmbël me partnerin turk appeared first on Abc News.

---- ----
-----