Ballina Showbiz Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, ja si duket tani...

Në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, ja si duket tani modelja e kolme me rroba banje (FOTO)

30
SHPËRNDAJE

Edhe pse është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, Ashley Graham, nuk heziton aspak që të ekspozojë format e saj trupore.

31-vjeçarja ndihet krenare për trupin e saj, e për këtë arsye ndan shpesh me ndjekësit e saj fotografi që tregon format e kolme.

Modelja e famshme ka realizuar së fundmi një set të ri fotografik, ku kësaj radhe shfaqet me bikini të ndryshme.

Pozat e saj janë pritur mjaft mirë nga fansat, të cilët e përgëzojnë për guximin që ka të postojë foto të tilla, si dhe i urojnë shtatzëni të mbarë.