Ballina Sport Në Burrel s’pyesin për Covid-in, tribuna qendrore mbushet plot me tifozë

Në Burrel s’pyesin për Covid-in, tribuna qendrore mbushet plot me tifozë

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Edhe pse është kohë pandemie në Burrel nuk duan t’ia dinë.

Siç dallohet edhe në foto, në ndeshjen e zhvilluar mes tyre edhe Besëlidhjes në Kategorinë e Parë, tribuna qëndrore ka qenë e mbipopulluar me tifozë.

Përveç organizatorëve të ndeshjes, që është klubi pritës, përgjegjës për situatën është edhe delegati i ndeshjes që përzgjidhet nga FSHF.

Nuk dihet nëse kjo situatë do të jetë objekt diskutimi dhe dënimi nga Komisioni i Disiplinës.

---- ----
----
-----
-----