Ballina Lajme vendore Në Bujanoc 583 persona në vetë-izolim

Në Bujanoc 583 persona në vetë-izolim

1045
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Virusi korona në Serbi po vazhdon me hapa të mëdha të përhapet, ku numri i të infektuarve zyrtar ka qenë mbi 470 me COVID-19z

Në Bujanoc edhe Preshev zyrtarisht nuk asnjë të dyshuar dhe asnjë të infektuar me Covid-19.

----

Mirëpo janë rreth 583 persona të cilët janë vetë izoluar me vendim të policisë dhe ministris së Shëndetësisë. Lutemi që deri në fund vendi ynë të mos preket nga kjo pandemi Koronavirusi.

----- ----