Ballina Showbiz Në 25-vjetorin e martesës, Lutfi Haziri publikon një fotografi nga dita e...

Në 25-vjetorin e martesës, Lutfi Haziri publikon një fotografi nga dita e dasmës

193
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

“Euro 2020” vetëm një ëndërr për Kosovën

Lutfi Haziri publikon një fotografi nga dita e dasmës.

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka njoftuar se sot janë bërë 25 vite që nga dita kur është kurorëzuar me gruan e tij, Mirvete Bajramin.

Haziri përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka publikuar edhe një fotografi nga dita e martesës.

“#25vite dashni e jete!Kenga,Lotina,Mimasi dhe Lumi jan kurora e dashnise ton!”, ka qenë mbishkrimi i kësaj fotografie.

“Euro 2020” vetëm një ëndërr për Kosovën

---- ----
----
----- ----
-----